רשות:
מחוז:

מרכז

רשות:
שם המנהל/ת:

מורן שחר

שלב חינוכי:

יסודי

סוג פיקוח:

ממלכתי

סמל מוסד:

442491

תלמים, באר יעקב

שם מנהל/ת ביה"ס:

מורן שחר

סמל מוסד:

442491

מחוז:

מרכז

רשות:
סוג בי"ס:

ממלכתי

צרו קשר:
מהי התפיסה החינוכית שלנו?
מטרתנו כאנשי חינוך הינה להביא את התלמידים ליצור לעצמם חיים מלאים במשמעות, איכות והגשמה עצמית, תוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

כיצד באה התפיסה החינוכית שלנו לידי ביטוי בעקרונות פעולה?

1

פרסונליזציה – – מתן ביטוי לחוזקות התלמידים על מנת לפתח את תחושת המסוגלות והנטיות האישיות.

2

שיתופיות – באמצעות תהליכי עומק דרך למידת חקר מבוססת פרוייקטים

3

מעורבות חברתית פעילה בסביבה – באמצעות שיתופי פעולה עם גורמים בקהילה

מהם המהלכים שעשינו כדי לממש את עקרונות הפעולה?
1

מהלך רשותי פדגוגי

למידה מבוססת פרוייקטים בכל שכבות הגיל, ופיתוח חשיבה יצירתית וביקורתית.
2

מהלך רשותי ארגוני


תוכנית מנטורים – ילדים בכיתות ג'-ו' מתנסים מול חבריהם בתהליכי הוראה והדרכה בנושאים שונים, בהתאם לחוזקות ולתחומי העניין שלהם, בהנחיית מורים מתחומי דעת שונים.
3

מהלך רשותי קהילתי

קמפוס שיעורי בחירה לכיתות א'-ב'- תלמידים בוחרים את את הקורסים שברצונם ללמוד לפי תחומי העניין שלהם: מחול, קומיקס, אוריגמי ועוד, במטרה להיחשף למגוון ולעושר תרבותי.
4

מהלך רשות

תכנית תיקון עולם ושילוב ילדי בי"ס "אסיף" לילדי חנ"מ — נועדה להביא לשינוי עמדות של ילדים כלפי אנשים החיים עם מוגבלות, עידוד תרומה לקהילה בתחום הנגישות, והקמת חברת מופת.
5

מהלך רשותי נוסף

תוכנית "המסע שלי" – תוכנית ייחודית להעמקת הקשר עם התלמיד- השמה דגש על ערכים הומניסטיים, , התבוננות פנימה (פיתוח תחושת מסוגלות ומודעות עצמית) והחוצה (לקשר של התלמיד עם סביבתו).